prosím čekejte...

Novinky

Je fajn se dozvědět, co nového pro Vás chystáme. Ať už je to nový produkt, soutěž, akce nebo se jen tak dozvědět něco ze světa myšlenky zero waste. Sledujte proto naše novinky. 

 

Nejnovější příspěvky

Ano, má to smysl!

Dali jsme se do počítání a konečně jsme se dopočítali. Od založení našeho obchodu Rádoby Nádoby, do konce roku 2019, se nám podařilo ušetřit 1,8 tuny plastového odpadu. To je úžasné číslo. A jak jsme k němu došli? Dali jsme tu práci a zvážili jsme běžné jednorázové plastové obaly v (...)

Státní svátky v květnu

1.5. a 8.5.2020 budeme odpočívat a naše kamenná prodejna v centru Kladna bude v tyto dny uzavřena. Ostatní dny včetně sobot bude otevřeno dle standatní otevírací doby.

(...)
Hledáme třeba právě Tebe

Do naší bezobalové prodejny v centru Kladna přijmeme na brigádu příjemnou a svědomitou obsluhu na 3/4 úvazku. Směny krátký-dlouhý týden, nástup možný ihned. Zatím formou brigády na cca 2 měcíse s možností prodloužení (...)

Velikonoce se blíží

 

Limitovaná edice Velikonočních makronek od zítra u nás v obchodě ???

(...)
Rozvozy nákupů až do domu

Bezobalový nákup online s rozvozem až k vám domů je v této situaci více než vítaný a tak tento druh nakupování pro vás spouštíme od středy 18.3.2020. Vaši objednávku nám (...)

ŠKOLENÍ

Školení obchodních dovedností - ať víme jak Vám poradit 

(...)
Dočasné uzavření kavárny

Na základě rozhodnutí vlády ČR je naše kavárna až do odvolání uzavřena. Bezobalová prodejna pokračuje ve svém provozu dle standartní otevírací doby.

(...)
8.3.2020

Mezinárodní den žen se nám blíží a tak jsme pro vás dámy připravili dárek v podobě 20% SLEVY na veškeré kosmetické výrobky z našeho sortimentu. Přijďte si udělat radost. Akce (...)

Cvrčovické pečivo u nás

Jeden z nejoblíbenějších místních chlebů od zítra u nás v obchodě ? Přijďte si pro kváskový cvrčovický pecen, žitný bochník, vypečený rohlíček a spoustu dalšího (...)

Valentin se blíží

Srdíčkové makronky , jako maličký dáreček z lásky a nebo jen tak pro radost. Ode dneška u nás ❤️????

(...)
Masopust

Přijďte s námi přesvědčit zimu, aby předala vládu jaru.
V masopustním průvodu za rytmu tradiční hudby oživíme lidové tance a s nimi i kus starého Kladna. S maskou do (...)

Nákupní tašky

Fandíte našemu obchůdku ... máme pro vás látkové nákupní tašky s naším logem ?

(...)
Seznámení dětí s bezobalem

Dnes naši prodejnu navštívily dětičky z předškolní třídy MŠ Lidice, aby se seznámily s bezobalovým nákupem ?

(...)
Vánoční dárkové balíčky

?Co pod stromeček? ?
U nás zakoupíte 7 druhů již předpřipravených dárkových balíčků a pokud by jste si nevybrali, můžeme vytvořit balíček přesně dle vašeho přání. (...)

Mikulášské dílničky pro děti s nadílkou

Zdobení perníčků, tvoření zerowaste vánočních dekorací a na závěr nás vanštívil i Mikuláš se svoji družinou. Nechybělo čtení z knihy hříchů a všem hodným dětem Mikuláš (...)

Cukrářské školení

Stéle se snažíme zdokonalovat a učit se nové věci, abychom vám mohli nabídnout další zajímavé chutě. Přijďte k nám ochutnat minidortíčky, skleničky plněné mascarpone, beze (...)

Kelebrity bazar

Nevíte co s dnešním načatým odpolednem? Zajeďte se podívat na již třetí ročník Jůtůb Kelebrity bazar, tentokrát na adrese Přívozní 2A,170 00 Praha a podpořte s námi dobrou (...)

OTEVÍRÁME

Konečně se nám podařilo vše dotáhnout a můžeme pro vás otevřít náší novou bezobalovou prodejnu s kavárnou Rádoby Nádoby v centru Kladna.

(...)
Přípravy vrcholí

Už se blížíme ke konci a konečně za nedlouho otevřeme dveře našeho obchodu pro zákazníky

(...)
Připravujeme

Začínáme budovat náš obchůdek a bereme to od podlahy

(...)